Registrace
Autor: ME/CFS.cz <me-cfs(at)seznam.cz>, Tma: Aktivity ME/CFS.cz, Vydno dne: 05. 12. 2005

registrace_ilustracni_obrIlustrační obr. registračního formuláře.

Registrace do klubu pacientů s ME/CFS

Redakce webu ME/CFS.cz klubu pacientů s benigní myalgickou encefalomyelitidou (ME) - chronickým únavovým syndromem (CFS) si vytýčila tyto hlavní cíle (pro jejich zobrazení klikněte na podtržený text).

Souhlasíte s tím, že stávající situace pacientů s ME/CFS je kritická?
(viz Zpráva o postavení zdravotně postižených s ME/CFS)

Souhlasíte s našimi záměry?
(viz
Cíle ME/CFS.cz)

Podporujete aktivity obhájců pacientů?
(viz Akce 2005 - 2015)

Vyjádřete svou podporu tím, že se zaregistrujete na našem webu – registrační formulář se otevře po kliknutí na odkaz zde
(Registrovat se můžete i zasláním stručné žádosti na e-mail naší redakce me-cfs@seznam.cz.) Data uvedená v registraci jsou neveřejná a nemůže je zobrazit nikdo kromě administrátora.

Na početnosti naší skupiny velmi záleží, aby síla obhájců pacientů k docílení potřebných změn ohledně nemoci ME/CFS v české republice byla co největší.

Jde nám o vybudování seznamu pacientů s ME/CFS a sympatizantů, protože pokud si máme pomáhat, musíme o sobě vědět! čím více nás bude, tím větší váhu bude mít naše slovo při prosazování tolik nutných změn v přístupu k této nemoci i pacientům ze strany společnosti a státu.

Po registraci získáte zdarma zasílání informací o novinkách na webu + dalších zajímavých zpráv a důležitých upozornění ve věci ME/CFS na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. Podobné systémy úspěšně fungují i v zahraničí.

Web ME/CFS.cz zaznamenává měsíčně přes 7 tisíc jedinečných přístupů na stránky. Z tohoto počtu je bohužel jen nepatrně zaregistrovaných čtenářů. Proto neváhejte a zaregistrujte se, a? je z nás skupina se silným hlasem. 

Aktualizováno dne 5. 10. 2015.